Sobota, 13. Kwietnia 2019, zapisze się w historii RCFORFUN jako data debiutu w nowej dla nas dziedzinie RC – po wielu Pojazdówkach, spotkaniach na wodzie i udziale w Trialowych WSW, przyszedł czas na ..RALLY! :D

W 6. Rajdzie Leśnym, organizowanym przez Rajdową Ligę Mazowsza, mimo porannych opadów śniegu na warszawskiej Białołęce, udział wzięło 24 zawodników w 3 klasach -> WRC, WRC2 i WRC3. W barwach naszego teamu wystąpiła Sandra, za kierownicą Traxxas 4-TEC. Potraktowaliśmy debiut jako test – chcieliśmy się przekonać jak sobie nasz model poradzi w (prawie) fabrycznej wersji i aby zająć (oczywiście) pierwsze miejsce. Tym razem się nie udało, ale wnioski zostały wyciągnięte by z kolejnym rajdem wprowadzać zmiany i dostosowywać go do wymagań Rally. Wiemy już jakie modyfikacje należy wprowadzić – będziemy się nimi z Wami dzielić w relacjach z kolejnych rajdów. Jeśli jednak modyfikowaliście swojego 4-TEC-a i chcielibyście podzielić się swoją wiedzą na ten temat – dajcie znać! :)

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować organizatorom i zwycięzcom! :) I zaprosić Was na kolejny rajd, który odbędzie się już 18. maja! Relacja na żywo na naszym profilu na Instagramie RCFORFUNPL na Insta stories. :)

Więcej o samych Rajdach znajdziecie na stronie http://www.rajdyrc.eu/