Sklep modelarski RCFORFUN

Stefana Pogonowskiego 11/13, 01-568, Warszawa (Żoliborz)

Sklep otwarty w godzinach:

poniedziałek – piątek : 10.00 – 18.00,  sobota : 10.00 – 15.00

 

Sklepik RCFORFUN

Modele: Naszymi flagowymi modelami są samochody firmy Traxxas i LaTrax. Do wyboru ponad 50 wersji samochodów tej firmy. W ofercie również samochody firm BSD Racing i innych. Dodatkowo w ofercie profesjonalne akcesoria takich firm jak EV-Peak, Gens Ace, Pro-Line, RPM oraz łodzie, drony oraz zabawki mikro RC.

Części – dostęp do nich to najważniejsza rzecz w modelarstwie! Posiadamy wszystkie części modeli BSD Racing, Traxxas’a i LaTrax, aparatury, narzędzia i akcesoria potrzebne każdemu modelarzowi. Dla wymagających części tuningowe, oryginalne lub specjalizujących się w tym firm jak Pro-Line czy RPM. Dla pasjonatów historii, odrestaurowane lub nigdy nie składane modele Tamiya Vintage jak i trudno dostępne dziś do nich części.

Wybór pierwszego modelu nie jest prostą sprawą. Kierunek rozwoju, wybór stylu jazdy, możliwości rozwijania zainteresowania i rozbudowy modelu, wiek właściciela, czy jest to może prezent urodzinowy, prezent dla męża, córki – pomożemy w wyborze.

 

Elavon - płatności kartąAkceptujemy formę płatności kartą oraz online – system ratalny mBank. Nad bezpieczeństwem Państwa transferów pieniężnych czuwa firma Elavon. Możliwa jest również wypłata gotówki jak i doładowania pre-paid.

Telefon: 790 611 387

E-mail: kontakt@rcforfun.pl

Sklepik: Stary Żoliborz, Stefana Pogonowskiego 11/13, 01-568 Warszawa (Żoliborz)